FB
 
 

Alternative content

Get Adobe Flash player

 
2017

2016

2015

2013

2012

2011

2010

2009

2008
Listopad
  Europejskie Forum „Marketing Instytucji Naukowych i Badawczych” 2011 

W dniach 24-25 listopada 2011r. w Instytucie Lotnictwa w Warszawie, odbyło się Europejskie Forum „Marketing Instytucji Naukowych i Badawczych”. 
Do udziału w Forum i wygłoszenia wykładów został zaproszony jako ekspert wspólnik kancelarii mec. Marek Bukowski. Zakres tematyczny wykładów obejmował prawne aspekty komercjalizacji wyników badań naukowych oraz problematykę prawa autorskiego w działalności marketingowej. 
Informacje na temat Europejskiego Forum „Marketing Instytucji Naukowych i Badawczych” są dostępne na
www.ilot.edu.pl/minib.
   

Listopad
  18 miejsce w Rankingu Kancelarii Prawnych Amber Toga 2011
 miesięcznika Polish Market
 
Miło nam poinformować Państwa, że w najnowszym ogólnopolskim rankingu Kancelarii prawnych Amber Toga 2011 przygotowanym przez redakcję miesięcznika Polish Market i Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego nasza Kancelaria zajęła 18 miejsce.
Spośród 240 kancelarii, które nadesłały zgłoszenia ostatecznie do rankingu zakwalifikowało się 61 z nich. O pozycji w rankingu zadecydowały w dużej mierze takie kryteria jak zaangażowanie kancelarii w promowanie nauki, kształcenia i szerzenia wiedzy prawniczej min. w postaci fachowych publikacji.
   

Lipiec
  1 lipca br. w Warszawie odbyły się specjalistyczne warsztaty z zakresu umów autorskoprawnych zorganizowane przez Ośrodek Edukacyjny Forum ze Szczecina. Zajęcia poprowadził wspólnik Kancelarii dr Marek Bukowski.
   

Marzec
  "Aktualne przepisy prawa autorskiego oraz praw pokrewnych- teoria i praktyka."  cd.

W drugim dniu konferencji wykłady poprowadzili Prof. dr hab. Ewa Nowińska 
oraz dr Marek Bukowski / Obrót prawami autorskimi oraz praktyczne aspekty tworzenia umów; Specyfikacja pól eksploatacji/.
   

Luty
  "Aktualne przepisy prawa autorskiego oraz praw pokrewnych- teoria i praktyka."

W dniach 28.02 - 01.03.2011 roku w Krakowie odbyła się 2-dniowa konferencja poświęcona aktualnym regulacjom dotyczących prawa autorskiego. 
Pierwszego dnia wykłady poprowadzili prof. dr hab. Janusz Barta, prof. dr hab. Ryszard Markiewicz a z ramienia naszej Kancelarii dr Marek Bukowski /Prawo autorskie w praktyce - rozstrzyganie trudnych kwestii/.
   

Luty
  "Prawo autorskie w instytucjach kultury" II edycja
 
W dniu 23 lutego 2011r. w Warszawie odbyła się druga już edycja warsztatów organizowanych przez Centrum Promocji Informatyki, które podobnie jak w pierwszej edycji poprowadził wspólnik Kancelarii dr Marek Bukowski.
   

Styczeń
  "Prawo autorskie w praktyce firmy szkoleniowej" 

W dniu 24 stycznia 2011r. w Centrum Konferencyjnym Knowledge Village w Warszawie odbyła się konferencja "Prawo autorskie w praktyce firmy szkoleniowej" zorganizowana przez Nowoczesną Firmę S.A.
Kancelarię reprezentowała adwokat Agnieszka Malczewska, która poprowadziła dwa wykłady: „Programy szkoleniowe a własność intelektualna” oraz „Prawo autorskie w szkoleniach e-learningowych i typu blended learning – problematyka strony internetowej, platform e-learningowych”.
   

Styczeń
  W dniu 24 stycznia 2011r. w Katowicach odbyły się warsztaty z zakresu prawa autorskiego zorganizowane przez Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, które poprowadził wspólnik Kancelarii dr Marek Bukowski.
   

Styczeń
  „Wybrane zagadnienia prawa własności intelektualnej związane z działalnością portali aukcyjnych”. 

Warsztaty zostały przeprowadzone w Poznaniu w dniach 20-21 stycznia 2011r. dla QXL Poland /marka Allegro/ przez dra Marka Bukowskiego.
   
powrót

O kancelarii Zespół Zakres usług Prawo autorskie Klienci Konferencje i szkolenia Publikacje Linki Kariera Kontakt
 
Projekt i realizacja

Bukowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp.k., 30-051 Kraków, ul. Urzędnicza 20/5, Mapa dojazdu,
tel. +48(12) 631 05 25, +48(12) 631 05 26, fax. +48(12) 633 29 20, E-mail: biuro@bukowski-partners.pl